ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
" Gülümsemenizi Özgür Bırakın "
0258 262 30 52
0505 888 27 60

Ana Sayfa

Ağız ve diş sağlığı şüphesiz en önemli sağlık sorunlarından biri. Doğumla birlikte başlayan ve her gün tekrarlanması gereken zorunluluklarıyla bitmeyen bir süreç.
Sağlıksız bir ağız, pek çok hastalığın habercisi olabildiği gibi sosyal hayatımızı da etkiliyor. Ağız ve diş sorunlarımız varsa gülmekten adeta korkuyoruz.
Bir ağız ve diş sağlığı kliniğinde hizmet kalitesinin sürekliliği ve koşulsuz hasta memnuniyeti temel felsefe olmalıdır.
Biz bu ilkeyi prensip edinen kliniğiz, sitemize detaylıca incelemenizi öneririz. Hoşgeldiniz.

 
     
EnİyiHekim.com
DoktorTakvimi.com
WhatClinic.com

 
Tülay Akkol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek amaçlıdır ve tedavi amaçlı kulanılmaz.
Bu bilgilendirme kesinlikle hekim hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Bu sitede Denizli, Tülay Akkol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında bilgiler ve diş tedavi yöntemleri (implant, ortodonti, diş teli, diş beyazlatma vb.) hakkında bilgilendirici yazılar bulunmaktadır. Ziyaretçilerimiz diş estetiği, implant, ortodonti, diş beyazlatma, diş teli ve diğer yöntemler hakkında burada okuduğu bilgilere göre tedavi seçimi yapmamalı, mutlaka bir uzman diş doktoruna danışmalıdırlar. Bir doktorun hiç bir şekilde uzaktan (internet üzerinden veya telefon yolu ile) karar vermeyeceğini ve tedavi öneremeyeceğini hatırlatır, sağlık sorunlarınızda hekiminize başvurmanızı öneririz.
Web Site : VS MEDYA
denizlidisci.com  denizlidisdoktoru.com  denizlidis.org  denizlitulay.com  denizliortodonti.com  denizliimplant.org  agizdis.org  denizliagizdis.com